Parami
پروژه ی parami

معرفی پروژه ی parami

پروتکل Parami بر اساس قوانین توسعه بلاک چین Substrate و فناوری زنجیره متقابل Polkadot و فناوری ذخیره سازی توزیع شده IPFS برای ساخت نسل بعدی فضای تبلیغات دیجیتال است. پروتکل پارامی یک پارادایم AD3.0 ارائه شده توسط بلاک چین برای وب 3.0 ارائه می کند. این یک پشته پروتکل برای ایجاد یک اقتصاد تبلیغاتی توکنیزه شده و کاربر محور فراهم می کند.

در این مقاله، اطلاعاتی در مورد پروژه پروتکل Parami و توکن AD3 مورد بحث قرار خواهیم داد با سایت ایردراپ پرواز همراه باشید

خرید و آموزش vpn ثابت

هویت غیرمتمرکز

پروتکل پارامی مجموعه کاملی از راه حل های PDID (Parami DID) سازگار با استاندارد W3C DID را در پارامی نود ارائه می دهد و تجارت خود را بر اساس استاندارد DID گسترش می دهد. پروتکل پارامی همچنین تجمیع کننده های DID را برای سایر استانداردهای DID فراهم می کند.(DID مانند یک اکانت یا پاسپورت غیرمتمرکز عمل میکنند.برای مثال شما با ایجاد یک DID اکانت می توانید توکن های PARAMI را در آن بروی ادرستان نگهداری کنید و همانجا آنها را معامله کنید)

دانلود اکستنشن برای مرورگر kiwi برای موبایل یا مرورگر های دیگر برای کلیک کنید

لایه AD Privacy یک سند ترجیحی رمزنگاری شخصی و متصل به userDID ارائه می‌کند که شامل سرویس مدیریت حریم خصوصی کاربر است. سند PCAP نه تنها برای پرداخت، بلکه برای داده های ترجیحی کاربر نیز کار می کند. داده های حفظ شده قابل استفاده هستند اما قابل مشاهده نیستند.

AD-Oracle

اوراکل غیرمتمرکز برای جمع آوری داده ها از اینترنت معمولی طراحی شده است. این به عنوان بخشی از Substrate Offchain Worker (OCW) ساخته شده است و به ویژه برای تأیید آگهی با هزینه کم و پاسخ سریع کار می کند.

Substrate چیست؟و چرا parami از آن استفاده می کند؟

پروتکل Parami عمدتاً به دو دلیل از Substrate به عنوان چارچوب توسعه بلاک چین استفاده می کند. توابع اصلی به روش ماژولار یکپارچه شده اند، بنابراین توسعه دهندگان می توانند آن را مطابق با منطق تجاری خود سفارشی کنند و به سرعت زنجیره را راه اندازی کنند، که تا حد زیادی در چرخه توسعه و فرآیند توسعه صرفه جویی می کند و می تواند به معنای واقعی “یک کلید برای راه اندازی” دست یابد.این زنجیره علاوه بر این، ارتقاء بدون استفاده از Substrate، زنجیره متقابل، حاکمیت در زنجیره و سایر ویژگی‌ها نوآوری‌های فناوری بسیار مخرب هستند.
در فضای کاربردی، تعداد توسعه دهندگان و پروژه های کاربردی Polkadot به سرعت در حال افزایش است. از اواسط اکتبر سال ۲۰۲۰، شرکت سرمایه‌گذاری Outlier Ventures گزارشی منتشر کرد که نشان می‌دهد فعالیت‌های توسعه Polkadot در فضای بلاک چین طی سال گذشته با افزایش 44 درصدی به‌طور قابل‌توجهی رشد کرده است. تعداد پروژه‌های مرتبط با پولکادوت تا 20 نوامبر 2020 296 پروژه است. بنیاد Web3 در حال حاضر بیش از 100 پروژه را تأمین مالی می‌کند که بیشتر آنها مربوط به پولکادوت یا Substrate هستند. از نظر کاربردهای زیست محیطی، نزدیک به 100 پروژه مبتنی بر Substrate وجود دارد.

توکن

TOKENOMICS

توکن بومی در پروتکل Parami AD3 است. این یک توکن کاربردی است که می تواند اطلاعات مربوط به آن را در تصویر زیر مشاهده کنید

بر اساس اطلاعات داده شده AD3 یا توکن PARAMI در اولین صرافی که لیست می شود بایننس است و با توجه به مسیری که دارد میتواند آینده ی خوبی داشته باشد و در صرافی های بزرگ دنیا لیست شود

(این توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست و برای هر سرمایه گذاری باید اطلاعات خود را از نسبت به آن پروژه تکمیل کنید و به افراد مختلف اعتماد نکنید .پروژه ی LUNA را فراموش نکنید… ۹۰ درصد افرادی که در ایران مشغول به فعالیت هستند و از پروژه ای تعریف و تمجید می کنند ،فقط چیزهایی را که شنیده اند را عنوان می کنند و اطلاعاتشان در مورد پروژه کامل نیست،بدانیم و آگاه باشیم که هر کس در مورد ارزی که هولدر آن است تعریف می کند )

AD3 TOKEN
اطلاعات ad3 توکن

Parami